אודות המותג Hoka

אודות Hoka

חברת HOKA האמריקאית היא פרי יוזמתם של שני הספורטאים ז'אן לוק דיארד וניקולא מרמוד. שני החברים היו יוצאים להרפתקאות רבות מאז שהם יכולים לזכור את עצמם ואהבת הריצה שלהם לקחה אותם למקומות רבים ברחבי העולם.

שניהם מחויבים לערכים של חופש והנאה ומרגישים שזה חלק בלתי נפרד מחוויית הריצה (גם בשטח וגם בעיר). עם הערכים הללו הם התחילו להסתכל על המשתנים שהשפיעו על הביצועים של הרצים השונים והם הגיעו במהירות למסקנה חשובה: מתח ועייפות השרירים היו האתגרים העיקריים שרצים מכל העולם נאלצו להתמודד איתם על בסיס יום יומי. 
 המחשבה הבאה הייתה, למה לא לעצב נעל שתעזור להקל על בעיות אלה כך שהחופש וההנאה יכולים להיות מובטחים בכל פעם שאתם יוצאים לרוץ! כך נולדה חברת HOKA. השם HOKA מקורו מהשפה העתיקה "מאורית" ובתרגום חופשי פירושו: "עכשיו זה הזמן לעוף" וכך זה מרגיש כשרצים איתם. עם כל צעד וצעד הרגל כאילו ממריאה מעצמה.

רצים בכל העולם כיום נהנים מהיתרונות של נעלי HOKA והם כבר בשימוש על ידי מנצחי מרתונים וריצות של 50 ק"מ, 100 ק"מ ואפילו 2000 ק"מ כמו גם רצים עירוניים (גם סיבוב בפארק הירקון נחשב) שרוצים ליהנות מהריצה, להרגיש את תחושת החופש תוך שמירה על ביצועים גופניים מעולים והגנה מפני זעזועים, טלטלות ופציעות מיותרות. אז אם גם אתם רוצים להרגיש את הטכנולוגיה בשיאה, נסו עוד היום את נעלי HOKA ותתכוננו לריצה (תעופה) מסוג חדש.

טכנולוגיה

גלגול כף הרגל - Rolling

סוליית HOKA מעניקה לכף הרגל יכולת גלגול מיטבית וייחודית לביצועים משופרים. פרופיל "כיסא הנדנדה" של HOKA מספק דריכה חלקה והעברה אנרגטית יעילה משלב הנחיתה על העקב, דרך הגלגול של כף הרגל ועד לשלב המסיים, ניתוק בהונות. זוהי תפישת תנועה חדשנית ומתקדמת שמניעה אותך קדימה בכל צעד שתבצע.

Oversized

גישת האוברסייז – שיכוך ובלימה חסרי פשרות

EVA – Ethylene Vinyl Acetate

זהו פולימר מורכב ששכיח מאוד בתעשיית הספורט לרבות בסוליות של נעלי ריצה. הפולימר מעניק לנעלי הריצה אלסטיות, רכות וגמישות, והתנגדות לזעזועים ולחצים. הוא מצטיין בעמידות רבה לחום וקור, לחיכוך, קרינה אולטרה סגולה ועמידות למים. איכות הפולימר במרכז הסוליה (מידסול) של נעלי הוקה מעניקה יכולת שיכוך, בלימה ואלסטיות בדרגה 2.5. יוצא דופן באיכותו, וגבוה יותר מכל נעל ריצה אחרת ! גישת האוברסייז מבטיחה תנועת כף רגל טבעית בכל משטח ריצה, בין אם מדובר בכביש חלק, ובין אם בשטח המשתנה והבלתי יציב ביותר.

שליטה ובקרה - Control

הוקה עצבו פטנט ייחודי שנקרא "באקט-סיט", או תושבת (גומחה) בעברית. התושבת עוטפת עמוק לתוכה את כף הרגל של הרץ , בין 20 ל- 30 מ"מ לתוך המידסול, בהתאם לדגם הנעל ויעודה : 20 מ"מ לנעלי כביש ותחרות, 30 מ"מ לנעלי שטח אקסטרים. פטנט זה מעניק תמיכה מיטבית לעקב, מאפשר דריכה מדויקת וייצוב אקטיבי אופטימלי של כף הרגל, ומבטיח יכולת תגובה אולטימטיבית באינטראקציה שבין כף הרגל לקרקע, למרות יכולת השיכוך והבלימה הגבוהים.

אחיזה ויציבות - Grip /Stability

אחיזה - אלמנט האחיזה והמגע עוצב בהוקה כך שיתקיים סנכרון מתמיד של הנעל / כף הרגל עם הקרקע. מבחר גדול מאוד של מבנים בעלי זיזי מישוש וחישה בתחתית הסוליה יחד עם פרופיל עמוק שלה, מתאימים במדויק לקרקע ולמשטח הנדרש. מבנה המידסול מאפשר תגובה מתאימה ל"עיוות" שנוצר בסוליה בעת הדריכה בקרקע יציבה ומשתנה, ומספק תחושת מגע קבוע עמה.

יציבות – סוליית הוקה רחבה ב- 35% יותר מכל נעל ריצה אחרת, ועוצבה כך שתגביר ותשפר את היציבות מתחת לכף הרגל. הסוליה הרחבה פועלת לנטרל את הגובה והעומק של סולית הוקה בה אתם חשים נוח ובטוח בכל צעד וצעד. הסוליה מצטיינת בגמישות, חיזוקים בקירות הסוליה, דיוק בהתאמתה לכף הרגל ושרוכים דקים ונמתחים להתאמה ושיפור תחושת היציבות והתמיכה

 

משקל נמוך - Lightweight

כל דגמי הנעליים של הוקה נחשבים למובילים במשקלם הנמוך ובכל קטגוריות נעלי הריצה. בהיותן קלות מאוד, הן מסייעות להקל ולשכך תחושת עייפות ברגליים הנילווית לריצה למרחקים ארוכים. נעלי הוקה אידאליות לרצים המשתוקקים ושואפים לביצועים ברמה גבוהה ללא תחושה נילווית של הכבדה ותעוקה בסיום האימון.

 

חנויות היבואן

הוקה רשימת חנויות