אודות המותג Blundstone

אודות Blundstone

חברת Blundstone הינה יצרנית מגפיים אוסטרלית, הממוקמת בהוברט-טזמניה. החברה מייצרת מגוון רחב של נעליים במגוון עיצובים ולמגוון צרכים. ברחבי העולם מוכרת Blundstone בעיקר בזכות הסדרות הקלאסיות של מגפי העור משולבים עם גומי וסוליות נוחות במיוחד עם מערכת ה- SPS.

ב-3 שנים האחרונות מייצרת Blundstone בטכנולוגיה חדשנית בשילוב חומר ה- Poron®XRD. הטכנולוגיה החדשה מספקת רמה חדשה של נוחות עם בלימת זעזועים מרבית (עד 90%). בנוסף, החומר מגן מפני היווצרות בקטריות, עובש וטחב.

ההיסטוריה של החברה החלה בשנת 1853 כאשר הגיעו האחים ג'יימס ותומס קטברסטון מאנגליה לחופי הוברט. הם הקימו שם עסק לייצור ולייבוא נעליים. באותה תקופה הגיעו להוברט גם ג'ון ואליזה בלנדסטון (Blundstone) אשר כמו האחים קטברסטון השתלבו בעסקי ההנעלה וייסדו כעבור מספר שנים את חברתBlundstone.

בשנת 1932 נרכשה חברת Blundstone ע"י משפחת קטברסטון אשר מיזגה את פעילות שתי החברות תחת השם Blundstone. כיום משווקת Blundstone את מגוון מוצריה לכל רחבי העולם. כולנו שמענו עליהן כי כולם מדברים עליהן: מגפי בלנסטון הם הטרנד החם והעכשווי בכל בית ובכל אירוע! Blundstone הפכה כבר מזמן לשם נרדף לאיכות ולאחרונה גם של אופנה עדכנית.

טכנולוגיה- Blundstone

SPS הינו פטנט עולמי רשום. מערכת ה-Shock Protection System חוללה מהפכת נוחות בעולם ההנעלה זאת בזכות היכולת שלה להפחית בממוצע 33% מהלחץ המופעל מהעקב אל הרגל בעזרת סוליה בעלת דחיסות כפולה.


המערכת אינה מכילה חלקים זזים, קפסולות של ג'ל, כיסי אוויר או כל גימיק אחר. זוהי מערכת הבנויה היטב בתוך עקב הנעל, מוגנת משחיקה או בלאי ומאריכה ימים. ה SPS-אינה רק מערכת המעוצבת לנוחות כף הרגל אלא גם מפחיתה באופן ישיר עייפות בסביבת העבודה ובעיות אורתופדיות בגב התחתון, ברגלים ובכפות הרגלים.

Blundstone - טיפול בנעל

גפת הנעל עשויה עור בקר. עור הינו חומר אורגני. על מנת להבטיח עמידותו לאורך זמן חשוב לדאוג לניקוי, יבוש, הגנה ואיטום נכונים.

ניקוי: בוץ ולכלוך יש לשטוף במים קרים ובמידת הצורך להיעזר במברשת. בעת חשיפה לחומצות, חלב או חומרים כימיים שונים, חובה לשטוף במים. במידה והלכלוך שמנוני, ניתן לנקות את העור בתכשירי ניקוי ביד. חשוב לציין כי שימוש במגבונים אסור היות והדבר גורם לדהיית צבע הנעל.

יבוש: יש לייבש בטמפרטורת החדר במקום מוצל ואף פעם לא תחת קרינה ישירה של השמש. כמו כן, אין לייבש בעזרת מקור חום מלאכותי כגון מייבש שיער, תנור וכדומה.

הזנה ואיטום: יש לטפל בנעליים תקופתית בחומרים להזנת העור. לדחייה מושלמת של מים יש להשתמש במוצרי אטימה. מומלץ להשתמש בחומרים על בסיס טבעי ולא סינטטי. השימוש בווקס עלול להכהות את צבע הנעל או לשנות את מרקם העור. על שינויים אלו לא חלה אחריות.

מומלץ לנסות את החומר במקום נסתר לפני השימוש. כמו כן, על מנת לשמור על מראה חדש ומבריק של נעלי עור, חשוב להחזיק משחת נעליים איכותית שקופה או בצבע הנעל, ואחת לשבוע למרוח אותה על הנעליים, קודם עם סמרטוט נקי ואחר כך עם מברשת להבריש היטב עד שהכל יבש ומתקבל מראה מבריק וחדש. התמדה על פעולה חוזרת זו, תמנע את התייבשות הנעליים והיווצרות סדקים בעור העלולים לגרום בעתיד לקרעים בעור בנעליים.

ספרית וידאו

שאלות ותשובות

 • מה עושים עם נעליים שדהה להן הצבע?

  החברה אינה אחראית על דהיית הצבע בנעליים. קיימים חומרים בשוק אשר שומרים על גוון הנעל אולם אין אנו מוכרים אותם או אחראים על טיבם.

 • מה הם סוגי העור הקיימים בבלנסטון?

   עור מלא: זוהי הבחירה הטובה ביותר למי שמחפש עמידות בפני בלאי וחיכוך. הוא גם עומד היטב בפני מים. עור זה נמצא בשימוש בעיקר בנעליים הבנויות לטיולים ארוכים עם משאות כבדים ועל שטח קשה. העור המלא אינו קל או אוורירי כמו שילובים של עור `הפוך` ואריג ניילון. לרוב צריך זמן להתרגל לנעל מעור מסוג זה.  עור זמש / עור "הפוך": בחומר זה משתמשים בדרך כלל בשילוב עם אריג ניילון לקבלת נעל קלה, אוורירית ונוחה. עור הפוך הוא שכבת העור הנמצאת מתחת לעור החיצוני החלק. הוא נוטה להיות רך יותר, ולוקח פחות זמן להתרגל אליו והוא קל יותר מעור מלא. החיסרון הוא שהן מעט פחות עמידות בפני מים וחיכוך מאשר נעליים מעור מלא אולם כיום ישנן אופציות רבות להגנה על הזמש ולמרות שלא ניתן לצחצח או לצבוע אותו עם משחת נעליים, ניתן להשתמש בתרסיסי הגנה בצבע תואם לנעל. כתמים בזמש ניתן להסיר באמצעות נייר זכוכית - עובי 00 ולשייף בעדינות את הכתם מהנעל.  עור נובוק: נובוק הוא עור מלא שעבר עיבוד כדי להידמות לעור זמש. עור בצורתו הטבעית. ניתן לראות עליו סימנים של הטקסטורה הטבעית. הוא עמיד מאוד בפני חיכוך ומים. לא ניתן לצחצח את הנובוק, אלא לשמור עליו כמו הזמש, עם תרסיס הגנה שנקרא "protector” ולשמן אותו במידת הצורך עם וקס מיוחד לנובוק. חשוב! כל נעל עשויה מעור, מעצם היותה עור, גוון הצבע יכול להשתנות מנעל לנעל ואין אנו יכולים להתחייב על צבע זהה בכל הנעליים. זאת הסיבה לשינוי גוונים משנה לשנה בדגמים כגון 561 ו-585.

 • כיצד ניתן לנקות ולשמור על המגפיים?

  ההמלצה היא בסוף כל יום עבודה ובעיקר כשמדובר בעבודה בחול, מים, ושאר חומרי שמן וחומצות להעביר מטלית לחה בעדינות על עור המגפייםולמרוח חומר משמן להזנת העור. מגפיים האמורים לספק מענה לעבודה יום יומית במים יש לאטום בעזרת חומר אטימה מיוחד לפני תחילת השימוש בהם.

 • האם לבלנסטון יש אחריות?

  חברת קולנוע חדש בע"מ הינה היבואנית הרשמית והבלעדית של נעלי בלנסטון בארץ ועל כן כל נושא איכות המוצר נמצא באחריותנו. תקופת האחריות על נעלי בלנסטון היא שנה ומכסה פגמי ייצור בלבד. הגדרה של פגם ייצור היא כל פגם שהתגלה בנעל ולא נגרם מגורם חיצוני ו/או מהתבלות טבעית של הנעל. במקרה של פגם ייצור, בתחום האחריות אנו נזכה את הלקוח בזוג חדש. קיימים פגמים שנוצרים בנעל מגורמים חיצוניים שאינם נכללים באחריות החברה, אולם ניתן למנועם או לפתור אותם בדרכים שונות: דהיית צבע: דהיית צבע אינה נחשבת פגם ייצור (להוציא מקרים מיוחדים) והיא תלויה במידת השימוש והאינטנסיביות בנעל. קיימים בשוק מבחר רחב של מוצרי צביעה לעור שיכולים לשפר משמעותית את נראות הנעל לאחר שימוש בה או לחילופין, לשמר את מצבה של נעל חדשה. מכיוון שמדובר במבחר רחב של מוצרי צביעה, לא כל מוצר יכול להתאים באופן מושלם לעור של נעלי בלנסטון. לעיתים חומרים אלו יכולים לגרום לשינויים בצבע (ברוב המקרים לצבע כהה יותר) או במרקם העור. אנו ממליצים תחילה לנסות את הצבע במקום נסתר ולבחון את ההתאמה ותגובת העור לחומר. בכל מקרה – אין החברה אחראית על כל נזק שנגרם לנעל כתוצאה משימוש בתכשירים אלו ואחרים. :חדירת מים מגפי בלנסטון (להוציא דגמי עבודה ובטיחות) אינם אטומים למים על פי תקנים כאלו ואחרים, אולם מדובר בנעלי עור חזקות מאוד ולכן חדירת המים אליה לא נעשית בקלות (אם בכלל). משום שהנעל אינה אטומה לחלוטין על פי התקנים המקובלים, אין אנו יכולים להבטיח שלא תהיה חדירה כולשהי של מים, מלבד אלו שהוגדרו כך מלכתחילה. קרעים/חתכים/התקלפות/נזקי צבע: מקרים של קרע/חיתוך/התקלפות או כל נזק הנגרם לנעל כתוצאה מגורם חיצוני – אינו נמצא באחריות החברה. נעלי בלנסטון בנויות היטב ועשויות מהחומרים האיכותיים ביותר ומחזיקות זמן רב יותר מנעליים רגילות, אולם שחיקה, קרע, התקלפות וכולי הן תופעות טבעיות של נעילת נעליים ועליהן אין אחריות. נשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה או תקלה.

 • האם מגפי בלנסטון אטומים למים?

  מגפי בלנסטון עשויים מעור מעובד אטום למים, אך אשר עדיין מאפשר לרגל לנשום. בעיצוב המיוחד של בלנסטון ישנה כמות מסוימת של תפרים ולכן ישנם מקומות מעטים שבהם תיתכן חדירת מים. טיפול קבוע במשחת שימון יעזור מאוד לאטימות העור וישמור על רגליך יבשות.