אודות המותג Scholl

אודות נעלי Scholl

אודות Scholl

חברת Scholl הוקמה בידי ויליאם שול – ממציא ויזם שיצר מוצרי נוחות לרגליים. בשנות ה- 60 שול עיצב כפכפי עץ עם רצועות צבעוניות, לאחר שנתקל בהם במהלך מסעותיו. מטרתו העיקרית הייתה ליצור נעלי נוחות לנשים מבלי להתפשר על אופנתיות וסגנון.

המותג Scholl הפך לשם נרדף בעולם ההנעלה והאופנה לנעלי נוחות, כאשר בידם שנים של הבנה וידע בייצור נעליים הגורמות לרגליים שלכם להרגיש טוב יותר. נעלי שול ידועות בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום ההנעלה האורתופדית עם סגנון קלאסי ומודרני, מושלם ליום יום.
חברת Scholl מציגה סגנון לא מתאמץ ומתאים לכל עונות השנה. זהו המקום הבלתי צפוי בו אופנה וסגנון פוגשים בנעלי בריאות לנשים. שול, המייצרת את נעליה באיטליה, הצליחה במקום בו חברות רבות כשלו. היא משלבת בין האופנה האיטלקית מלאת הסטייל לבין נעלי בריאות לנשים עם קולקציות המספקות את כל הנוחות שכף הרגל זקוקה לה.

ד"ר וילאם שול אהב לעזור לאנשים ולהקל על כאב הרגליים שלהם. הקריירה שלו הייתה מחויבות למדע שמאחורי ייצור הנעליים, שמירה על נוחות לקוחותיו והקפדה על המראה האופנתי של הנעליים. בחייו הוא צבר מעל 1,000 מוצרי פטנט לכף הרגל וסייע בהקמת מכללה ומרפאה לכף הרגל.
אודות נעלי Scholl