אודות המותג Rocket Dog

אודות המותג Rocket Dog

אודות Rocket Dog

מותג הנעליים הקליפורני Rocket Dog נוסד ב-1997 והפך לאחד ממותגי הלייף סטייל המובילים לנשים ונערות. בתחילה הותאמו נעלי המותג לחוף ולמזג אוויר אביבי, אולם עם הפופולריות, רוקט דוג המשיכה להתפתח וליצור נעליים טרנדיות לכל סגנון ואירוע, החל מקז'ואל, מגונדר, אלגנטי וספורטיבי.

נעלי Rocket Dog שומרות בכל דגם על וייב מגניב, צבעים עזים ונונשלנטיות קולית ורגועה, שמאפיינת את הגולשים של חופי קליפורניה. השם ״רוקט דוג״ נקבע בהשראת הכלב האנרגטי של אחד השותפים, אותן האנרגיות שהפכו את המותג להצלחה כלל-עולמית, כזו שכולם היו רוצים להתנסות בה באופן אישי.
נשות Rocket Dog הן נשים חזקות, קלילות ומדליקות. הן מודעות למגמות המקיפות אותן, אבל נשארות נאמנות לסגנון שלהן מבלי להיות קורבן של אופנה חולפת. נערת רוקט דוג מסוגלת להרכיב לוק מנצח משלה, ונשארת בטוחה ומדליקה לכל אורך הדרך.

אנשים מבחינים בנערת רוקט דוג כשהיא נכנסת לחדר - הם חשים בעצמאות ובאדג'יות שלה ונוהרים אליה. היא אינה מוגדרת על ידי הטרנדים האחרונים, למעשה, היא מגדירה אותם! רוקט דוג מתמחה בייצור סנדלים, נעליים שטוחות, מגפיים וכפכפים והם תמיד יהוו תוספת מושלמת לכל מלתחה עם סטייל!
אודות המותג Rocket Dog