אודות המותג ORTOPE

אודות Ortope

כבר מעל 50 שנה בתעשייה, מותג הנעליים Ortope הברזילאי עכשיו גם בישראל! Ortope הוא מותג נעלי ילדים ברזילאי איכותי עם קולקציה משובחת שלא מתפשרת על נוחות, גמישות, קלות ותרומה לבריאות כף הרגל כבר מהצעד הראשון. המותג משקיע זמן ומשאבים רבים במחקר טכנולוגי ממוקד בנושא הגנה על כפות הרגליים של הילדים, מבלי לוותר על סטייל טרנדי ועיצובים יפים ושמחים שכובשים את השוק הבינלאומי.

בשנת 2007 המותג Ortope נרכש על ידי קבוצת Paqueta הגדולה והידועה, במטרה לחדש ולהפוך אותו למודרני, אך עם זאת לשמר את ערכיו ולתרגם אותם למוצרים בעלי איכות גבוהה עם טכנולוגיה פורצת דרך. כיום, מותג הנעליים Ortope מוביל טרנדים ועומד בשורה אחת עם מותגי הילדים הגדולים בעולם עם ייצור של מליון זוגות נעליים בשנה.
כל הנעליים של מותג Ortope עשויות מחומרי גלם איכותיים ובטכנולוגיית ייצור מתקדמת ביותר, על מנת לספק לילדים את הנוחות הטובה ביותר. קלות-משקל וגמישות הם עמודי תווך חשובים בייצור הנעליים, שכן אחת המטרות היא לספק לכף הרגל סביבה טבעית ויציבה נכונה.

בכל הנעליים יש רפידות מיוחדות שפותחו בהתאם לצורתן הטבעית של כפות הרגליים ובהתחשב במחזור הנוירולוגי שלהן. מידות הנעליים נעות מנעלי צעד ראשון ועד למידה 37. מותג ההנעלה Ortope גאה בתרומה שלו לבריאות רגליהם של הילדים ומאמין שילדים בריאים הם ילדים שמחים יותר.
אודות המותג ORTOPE