אודות המותג Keds

אודות המותג Keds

:אודות Keds

חברת Keds המציאה את הסניקרס, וכידוע- להיות ראשון זה מחייב! מותג האופנה וההנעלה האמריקאי Keds החל לייצר נעלי סניקרס לנשים בשנת 1916 בעיצוב נקי, פשוט ומלא סטייל, כשהמטרה המרכזית שעומדת לנגד עיניו היא העצמת נשים.

סוליות הגומי הרכות של נעלי Keds אפשרו לחמוק איתן ("to sneak") בשקט, ומכאן נטבע השם "סניקרס" לראשונה בעולם. הפטנט הייחודי של סוליית הגומי שמצופה קנבס הפך לשם נרדף ל"סניקרס" מאז תחילת שנות העשרים ועד היום.

נעלי הבד הקלילות של Keds הכניסו סטנדרט חדש לתעשיית ההנעלה בעולם כולו, לא רק כסמל לנוחות אלא כהצהרה אופנתית של ממש. הסניקרס של Keds נולדו כדי לתת מענה לנשים שרוצות לשלב איכות עם נוחות ולא מתפשרות על סטייל.
כבר בשנות השישים, נעלי Keds הפכו מזוהות עם אייקוניות אופנה מובילות כמו מרלין מונרו ואודרי הפבורן. יוקו אונו אף נישאה לג'ון לנון כשהיא נועלת Keds. בשנות השמונים, השחקנית ג'ניפר גריי רקדה בסניקרס של Keds בסרט המיתולוגי "ריקוד מושחת", וכיום המותג מיוצג על ידי כמה מהכוכבות הגדולות של המאה ה-21, כגון טיילור סוויפט ואריאנה גרנדה.

בשנת 2016 המותג הבינלאומי חגג 100 שנה להיווסדות הקמפיין "Ladies First" שהקדים את זמנו.

Keds מציעה נעליים עם תו תקן עולמי של איכות לנשים בכל גיל ובכל מעמד. החל מבחירת חומרי הגלם, דרך ייצור הנעליים ועד לנעילתן, המותג שם את הנשים בקדמת הבמה, עם מחשבה על הפרטים הקטנים שהופכים את נעלי הסניקרס של Keds לשם דבר בעולם כולו.
אודות המותג Keds