אודות המותג Hoka

אודות המותג Hoka

אודות Hoka

חברת HOKA האמריקאית היא פרי יוזמתם של שני הספורטאים ז'אן לוק דיארד וניקולא מרמוד. שני החברים היו יוצאים להרפתקאות רבות מאז שהם יכולים לזכור את עצמם ואהבת הריצה שלהם לקחה אותם למקומות רבים ברחבי העולם.

שניהם מחויבים לערכים של חופש והנאה ומרגישים שזה חלק בלתי נפרד מחוויית הריצה (גם בשטח וגם בעיר). עם הערכים הללו הם התחילו להסתכל על המשתנים שהשפיעו על הביצועים של הרצים השונים והם הגיעו במהירות למסקנה חשובה: מתח ועייפות השרירים היו האתגרים העיקריים שרצים מכל העולם נאלצו להתמודד איתם על בסיס יום יומי.

המחשבה הבאה הייתה, למה לא לעצב נעל שתעזור להקל על בעיות אלה – כך שהחופש וההנאה יכולים להיות מובטחים בכל פעם שאתם יוצאים לרוץ! כך נולדה חברת HOKA. השם HOKA מקורו מהשפה העתיקה "מאורית" ובתרגום חופשי פירושו: "עכשיו זה הזמן לעוף" וכך זה מרגיש כשרצים איתם. עם כל צעד וצעד הרגל כאילו ממריאה מעצמה.

רצים בכל העולם כיום נהנים מהיתרונות של נעלי HOKA והם כבר בשימוש על ידי מנצחי מרתונים וריצות של 50 ק"מ, 100 ק"מ ואפילו 2000 ק"מ כמו גם רצים עירוניים (גם סיבוב בפארק הירקון נחשב) שרוצים ליהנות מהריצה, להרגיש את תחושת החופש תוך שמירה על ביצועים גופניים מעולים והגנה מפני זעזועים, טלטלות ופציעות מיותרות. אז אם גם אתם רוצים להרגיש את הטכנולוגיה בשיאה, נסו עוד היום את נעלי HOKA ותתכוננו לריצה (תעופה) מסוג חדש.
אודות המותג Hoka