אודות המותג Himalaya

אודות Himalaya

Himalaya– מותג בעל שם בינלאומי, החל את צעדיו הראשונים, לפני כאלף שנים. מייסד החברה - מר מנאל הצעיר, היה באמצע טיול, בבורמה. שוטט הוא לבדו עם תרמיל על הגב, ללא משאבים ושום כסף בכיסו – עם חיוך על פניו. הוא החל להתעניין בהשפעות שורשי צמחים מקומיים, שכן ראה את השפעותיהם על בעלי החיים. שורשי צמח מקומי – הצליחו להרגיע להקת פילים משתוללים תוך מספר רגעים; סקרנותו של מנאל לא הייתה שקטה, ומאז השתנה מסלול חייו, לעד.

מר מנאל, שהיה אז חסר כל משאבים או כסף – לא הרים ידיים והחליט, בתור פתרון, לנקוט בכל אמצעי אפשרי. הוא משכן תכשיטים וחפצים יקרי ערך שלו, ושל משפחתו. דרוך במטרתו – הוא המשיך, כנגד כל הסיכויים, בעבודה הקשה. השנים עברו, והוא עבד ולמד, ימים כלילות; בימים נהג לעבוד עם חוקרים ומדענים מקומיים, ובלילות עבד באופן עצמאי לבדו – עשה הכל, בשביל לפצח את ה'חידה', ואת סודות הצמחים. ולאחר כ-4 שנות עבודה, החלום החל לרקום "עור וגידים" – ב-1934 פיתח את המוצר הראשון גלולות להורדת לחץ SERPINA - ומאז, ועד היום ממשיך המותג שעורר מהפכה ברחבי העולם, לעבוד בשקידה על מלאכתו.
היום מציע המותג מגוון רחב של מוצרים- מגוון רחב של מוצרים המפגישים את האדם המודרני של המאה ה-22, יחד עם הטבע- תודות לאיורוודה, תורת הריפוי ההודית- "ידע החיים". כיום הימלאיה – HIMALAYA, הינו מותג בעל שם בינלאומי שמציע מגוון רחב של מוצרי טיפוח ובריאות, המבוססים על ידע עתיק יחד עם טכנולוגיה חדשנית – המאפשרת הנגשה של סודות המזרח והמרפא הטבעיים, לעולם המודרני.

החומרים הפעילים במוצרי Himalaya מבוססים על צמחי מרפא טבעיים, נקיים, איכותיים ובריאים – אף אחד מן המוצרים לא נוסו על בעלי חיים. הבחירה לצרף את Himalaya למשפחת המותגים שלנו ב-WESHOES הייתה בחירה מאוד משמעותית, שצמחה על בסיס המכנה המשותף ערכים מנחים ועקרונות ששמים במרכז את הטבע; שמירה על איכות הסביבה, והשארת 'טביעת רגל אקולוגית' חיובית – כי כדור הארץ, הוא הבית של כולנו.
אודות Himalaya