אודות המותג Blundstone

אודות המותג Blundstone

:אודות Blundstone

חברת Blundstone האוסטרלית מייצרת מאז שנת 1870 מגוון רחב של נעליים בשלל עיצובים לנשים, גברים וילדים. נעלי Blundstone ידועות בכל העולם בזכות המראה הייחודי והנוחות שלהן, והן מציבות את הרף בכל הקשור לאיכות.

נעלי Blundstone מיוצרות בטכנולוגיה חדשנית של בלימת זעזועים על ידי חומר ה-Poron®XRD ומערכת ה-SPS, הן עשויות מהחומרים המובחרים ביותר, עמידות בפני מים והיווצרות בקטריות ומשלבות עור בדרגת פרימיום עם גומי איכותי.

נעלי בלנסטון נותנות מענה לכל צורך ובכל עת, אם לשימוש יומיומי או לאירוע חשוב, כנעלי עבודה ובטיחות או לעבודה משרדית, להליכה בפארק או לטיול הררי, לימים גשומים וגם לימים שטופי שמש, לעיר ולכפר – וכל זה תוך שמירה על החוזק של הנעליים גם בתנאים הקשים ביותר ותוך עמידה במבחן הזמן.
לאורך השנים קבוצת Blundstone זכתה בפרסים יוקרתיים בתחומים של בריאות תעסוקתית, בטיחות, חדשנות, שירות לקוחות, טיב המוצר ומחויבות לקהילת הצרכנים שלה.

בשנים האחרונות המותג Blundstone פרץ את מחסום הדימוי שלו כנעל עבודה והפך למותג אופנה וסטייל לצעירים וצעירות, והיום הוא עומד בשורה אחת עם המותגים הטרנדיים ביותר. ויש גם מקום לגאווה ישראלית! ישראל מחזיקה בקביעות במקום השני בעולם (אחרי אוסטליה) במכירות המותג!

בחיבור מושלם של קלאסיקה ואלגנטיות עם אופנה עדכנית, נעלי Blundstone הן סמל סטטוס ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם, ושם נרדף לתו תקן של איכות.
אודות המותג Blundstone