אודות המותג Blowfish

אודות המותג Blowfish

אודות Blowfish

Blowfish הוא מותג אמריקאי מדליק וצעיר המגיע אלינו הישר ממאליבו ומביא עמו משב רוח קליפורני כייפי וקליל. החברה מאמינה כי סגנון אישי זו דרך נוספת לביטוי עצמי ועל כן היא פונה אל אוכלוסייה של נשים אופנתיות שיכולות להרכיב הופעה מושלמת ללא כל מאמץ.

נעלי Blowfish משדרות עיצוב חדשני בשילוב הדפסים וחומרים ייחודים ליצירת מראה שהוא בין בוהו שיק נינוח לקז'ואל. הקו הנקי של Blowfish מבטיח עיצוב שתמיד פשוט לשלב במלתחה ושלל הדפסים וגזרות שמרגשים ומפתיעים כל פעם מחדש.
הנינוחות בסגנון של Blowfish באה לידי ביטוי גם בפרקטיקה, כאשר המחשבה תמיד מושקעת בכך שהנעליים צריכות ללוות את מי שבחר בהן במשך כל שעות היום, כך שמדד הסטייל לא יבוא על חשבון הנוחות. המותג מקפיד להדגיש שההווה המוצלח שלו נשען על העבר, כך שהעקרונות הקלאסיים של העיצוב יוצאים להרפתקה חדשה בכל זוג נעליים. הדגש הוא על סגנון רענן ויצירתי של נעליים מדליקות ואדג'יות שעוצבו עם מחשבה על טרנדים.

קהל הלקוחות של Blowfish הוא הרפתקן בבחירת הסגנון שלו ויוצר חתימה ייחודית משלו. נעלי בלופיש תמיד טרנדיים והופכים כל לוק לייחודי ורענן. הוסיפי Blowfish למלתחה ותקבלי המון כייף וצבע עם קולקציית נעלי הבובה והשטוחות שלה.
אודות המותג Blowfish